O szafach wiemy wszystko

5 lat gwarancji

Systemy drzwi przesuwnych objęte są gwarancją na okres 5 lat. Zapewnimy Ci również serwis pogwarancyjny.

Najwyższa jakość

Stosujemy najnowocześniejsze materiały: wysokoudarowe, samosmarujące polimery na mechanizmy jezdne, głęboko cynkowaną stal na profile, wytrzymałe aluminium.

20 lat doświadczenia

Tylko ekipy z wieloletnim doświadczeniem gwarantują, że zabudowa spełni Państwa oczekiwania i służyć będzie przez wiele lat.

Produkcja mebli na zamówienie. Projektowanie wnętrz.

Firma WROMAX jako Autoryzowany Przedstawiciel firmy KOMANDOR działa od 1994 roku. Od początku terenem naszej obsługi był warszawski Ursynów. Od 2005 roku prowadzimy salon firmowy firmy KOMANDOR przy Al. KEN 54 na Ursynowie. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, kilka lat temu rozszerzyliśmy obszar naszej działalności o podwarszawskie Piaseczno. Na razie uruchomiliśmy niewielki punkt konsultacyjny w markecie Kaufland w Piasecznie przy ul. Okulickiego, w którym można umówić się na konsultację i dokonać wyceny.

Podstawową działalność stanowi pełna oferta firmy Komandor, a więc szafy, garderoby, kuchnie, łóżka oraz wszelkie inne meble na zamówienie do łazienek, kuchni, przedpokojów, salonów, sypialni itd. Można powiedzieć, że po rozszerzeniu oferty przez firmę nasz salon to sklep meblowy, w którym może nie wszystko można zobaczyć, ale wszystko można zamówić, wycenić i skonsultować. Zawsze chętnie służymy doradztwem, bo mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Nasze realizacje to projektowanie wnętrz meblami z oferty firmy Komandor. Nie obca jest nam aranżacja mieszkań, pomieszczeń biurowych oraz każdej innej przestrzeni użytkowej. Wykorzystując nasze meble jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrza praktyczne, funkcjonalne oraz użyteczne.

Naszym atutem są ekipy monterskie z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem nie tylko w naszych salonach meblowych ale również na drodze e-email bądź po kontakcie telefonicznym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Aleję Komisji Edukacji Narodowej 5 w Warszawie - dzielnica Ursynów bądź do naszego nowego punktu w Piasecznie. Czynne codziennie od 10 do 19, a w soboty od 10 do 14.

Produkowane przez nas meble na wymiar cieszą się zainteresowaniem Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz rozsądną cenę. Nie zwlekaj, z nami zaprojektujesz meble Twoich marzeń. Skontaktuj się z nami:
  • telefon 224485000. lub 506143149.
  • mail: wromax@wromax.pl.